2 Newbornsets katoen- Meisje roze

Shop deze natuurlijke, superzachte newbornsets  in maat 50-56 of 62-68.
Alles kan onderling met elkaar gecombineerd worden. Met de romper, broek en mutsje als basis.

Gemaakt van 100% hoogwaardig- en gebrushed katoen

Met verwijderbare labels voor optimaal comfort en zo bedacht, dat niets over het hoofdje aangetrokken hoeft te worden.

 

136.34

Size Guide

Lorem ipsum dolor sit amet, sumo expetenda consequuntur an eum.

Collar14,51515,516,51717,518,51920,5
Length30313233,53435,536,53738,5
Chest414244464850525658
Shouler1818,51920,521,52223,524,525
Waist444648505256586062
Collar1515,516,51717,518,51920,521
Length313233,53435,536,53738,540
Chest424446485052565860
Shouler18,51920,521,52223,524,52526
Waist464850525658606264
Collar15,516,51717,518,51920,52122
Length3233,53435,536,53738,54044
Chest444648505256586064
Shouler1920,521,52223,524,5252628
Waist485052565860626466

International Convention

USA14,51515,516,51717,518,51920,5
Europe30313233,53435,536,53738,5
Japan414244464850525658

Mijn eerste jurkje ❤️ – oud-roze korte mouw

Dit jurkje met unieke twist is gemaakt van 100% hoogwaardig katoen. Aan de binnenzijde is het jurkje gebrushed waardoor het extra zacht en zeer comfortabel aanvoelt.

Broekje - Wit

Romper met Kraag Meisje - oud roze

Vestje met zakjes - Wit

Babybroekje - oud roze

Babymutsje - oud roze

Shop deze 100% natuurlijke, superzachte katoene allereerste newbornsets tot 6 maanden.
Alles kan onderling met elkaar gecombineerd worden. Met de romper, broek en mutsje als basis.

Size

50-56, 62-68

Mijn eerste jurkje ❤️ – oud-roze korte mouw

Broekje - Wit

Romper met Kraag Meisje - oud roze

Vestje met zakjes - Wit

Babybroekje - oud roze

Babymutsje - oud roze

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “2 Newbornsets katoen- Meisje roze” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Shopping cart

0
Geen producten in je winkelmand
close

Wat vind je van deze blog?
Wil je ons helpen om meer jonge moeders te bereiken? Alvast bedankt!