Ledikantlaken Enchanted Hearts - Mint

36.99 18.50

Op voorraad (kan nabesteld worden)

Size Guide

Lorem ipsum dolor sit amet, sumo expetenda consequuntur an eum.

Collar14,51515,516,51717,518,51920,5
Length30313233,53435,536,53738,5
Chest414244464850525658
Shouler1818,51920,521,52223,524,525
Waist444648505256586062
Collar1515,516,51717,518,51920,521
Length313233,53435,536,53738,540
Chest424446485052565860
Shouler18,51920,521,52223,524,52526
Waist464850525658606264
Collar15,516,51717,518,51920,52122
Length3233,53435,536,53738,54044
Chest444648505256586064
Shouler1920,521,52223,524,5252628
Waist485052565860626466

International Convention

USA14,51515,516,51717,518,51920,5
Europe30313233,53435,536,53738,5
Japan414244464850525658

Dit ledikantlaken uit de Enchanted collectie is betoverend mooi door de zeer fraaie borduur en uitstekende zijdezachte- en comfortabele kwaliteit. Het is gemaakt van een percal stof. Dat is een speciale weefmethode die ervoor zorgt dat het laken zijn kwaliteit behoudt, niet snel zal pillen en de stof goed strak en mooi valt. Ontworpen om te combineren met alle dekens uit de collectie om zo een prachtig, elegant babybed op te kunnen maken.

Het laken is geschikt voor in een wieg of kinderwagen.

Afmeting:
Breedte:    110 cm.
Lengte:      140 cm.

Kwaliteit:
100% Percal katoen.

Gemaakt onder eerlijke omstandigheden in Europa.

Apart wassen op 40 graden. Dit product behoudt zijn kwaliteit als het niet gedroogd wordt in de droogtrommel.

Color

Babyblue, Black, Blauw, Blue, Brown, Burlywood, Dawn mint, Dreamy pink, Dusky Pink, Gray, Green, Grey, Grijs, Lavender blue, Lichtblauw, Lily white, Mint, Misty pink, Navy Blue, Orange, Oud roze, Pastel blauw, Pastel roze, Pink, powder blue, Red, Roze, Silver, Sky blue, sky-blue, White, Wit

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Ledikantlaken Enchanted Hearts – Mint” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Shopping cart

0
Geen producten in je winkelmand
close

Wat vind je van deze blog?
Wil je ons helpen om meer jonge moeders te bereiken? Alvast bedankt!