Ledikantdeken Enchanted Hearts collectie - Blauw

69.99 35.00

Op voorraad (kan nabesteld worden)

Size Guide

Lorem ipsum dolor sit amet, sumo expetenda consequuntur an eum.

Collar14,51515,516,51717,518,51920,5
Length30313233,53435,536,53738,5
Chest414244464850525658
Shouler1818,51920,521,52223,524,525
Waist444648505256586062
Collar1515,516,51717,518,51920,521
Length313233,53435,536,53738,540
Chest424446485052565860
Shouler18,51920,521,52223,524,52526
Waist464850525658606264
Collar15,516,51717,518,51920,52122
Length3233,53435,536,53738,54044
Chest444648505256586064
Shouler1920,521,52223,524,5252628
Waist485052565860626466

International Convention

USA14,51515,516,51717,518,51920,5
Europe30313233,53435,536,53738,5
Japan414244464850525658

Een Wiegdeken uit de Enchanted collectie is gemaakt van 100% katoen. De binnenkant is gebrushed waardoor het extra zacht aanvoelt.

Baby’s slapen de eerste maanden meer dan dat ze wakker zijn. Het is dan ook belangrijk dat ze slapen onder dekens die ademend, comfortabel, zacht en warm genoeg zijn. Vrij van synthetische en chemische materialen, perfect voor de gevoelige huid van jonge kinderen. Beschermt tegen irritaties en allergieën.Niet alleen om onder te slapen maar ook voor in de kinderwagen of buggy, in de box om je kindje warm te houden. Als speelkleed of plaid.

Afmeting:

Ledikantdeken  100×150

Kwaliteit:
100% katoen.

Gemaakt onder eerlijke omstandigheden in Europa.

Apart wassen op 40 graden. Dit product behoudt zijn kwaliteit als het niet gedroogd wordt in de droogtrommel.

categorie

Wiegdekens

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Ledikantdeken Enchanted Hearts collectie – Blauw” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Shopping cart

0
Geen producten in je winkelmand
close

Wat vind je van deze blog?
Wil je ons helpen om meer jonge moeders te bereiken? Alvast bedankt!