Jumpsuit Grijs

44.99

Size Guide

Lorem ipsum dolor sit amet, sumo expetenda consequuntur an eum.

Collar14,51515,516,51717,518,51920,5
Length30313233,53435,536,53738,5
Chest414244464850525658
Shouler1818,51920,521,52223,524,525
Waist444648505256586062
Collar1515,516,51717,518,51920,521
Length313233,53435,536,53738,540
Chest424446485052565860
Shouler18,51920,521,52223,524,52526
Waist464850525658606264
Collar15,516,51717,518,51920,52122
Length3233,53435,536,53738,54044
Chest444648505256586064
Shouler1920,521,52223,524,5252628
Waist485052565860626466

International Convention

USA14,51515,516,51717,518,51920,5
Europe30313233,53435,536,53738,5
Japan414244464850525658
Wissen

Een gebreide jumpsuit voor baby’s gemaakt van hoogwaardig gecertificeerd biologisch katoen. Een prachtig classy essential om te combineren met onze rompers met kraag.

Biologisch katoen is erg geschikt voor de kwetsbare huid van pasgeboren baby’s en geschikt voor alle seizoenen door de temperatuurcompenserende eigenschappen. Het materiaal is bijzonder zacht, draagt zeer comfortabel en ook na het wassen behoudt zijn prachtige vorm. Door de knopen aan de onderkant kunt u uw kleintje gemakkelijk aan- en uitkleden en verschonen. Zoals alles in onze gebreide babycollectie is deze jumpsuit machine wasbaar op 40 graden

kleur

Oud roze

Maat

1 maand, 3 maanden

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Jumpsuit Grijs” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Shopping cart

0
Geen producten in je winkelmand
close

Wat vind je van deze blog?
Wil je ons helpen om meer jonge moeders te bereiken? Alvast bedankt!