Broekje - donkerblauw

Een ideaal broekje voor de eerste maanden. Het broekje is gemaakt van zacht katoen met een gebrushde binnenkant waardoor het extra comfortabel aanvoelt.

17.99

Size Guide

Lorem ipsum dolor sit amet, sumo expetenda consequuntur an eum.

Collar14,51515,516,51717,518,51920,5
Length30313233,53435,536,53738,5
Chest414244464850525658
Shouler1818,51920,521,52223,524,525
Waist444648505256586062
Collar1515,516,51717,518,51920,521
Length313233,53435,536,53738,540
Chest424446485052565860
Shouler18,51920,521,52223,524,52526
Waist464850525658606264
Collar15,516,51717,518,51920,52122
Length3233,53435,536,53738,54044
Chest444648505256586064
Shouler1920,521,52223,524,5252628
Waist485052565860626466

International Convention

USA14,51515,516,51717,518,51920,5
Europe30313233,53435,536,53738,5
Japan414244464850525658
Wissen

Een ideaal broekje voor de eerste maanden. Het broekje is gemaakt van zacht katoen met een gebrushde binnenkant waardoor het extra comfortabel aanvoelt. De omslag kan omhoog geslagen worden zodat de buik en het rugje van het kindje extra beschermd kan worden. Het broekje heeft bovendien een makkelijk te verwijderen was-etiket zodat het etiket het kwetsbare huidje van je kindje niet zal irriteren. De ajour stof geeft deze collectie een unieke uitstraling.

Leuk te combineren met de bijpassende romper.

De Daisy collectie wordt in Portugal gemaakt van 100% hoogwaardige katoen, dit betekent dat het kledingstuk goed kan ademen en extra risico op allergische reacties voorkomt.

Maat

1 Maand (50-56), 3 Maanden (62-68)

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Broekje – donkerblauw” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Shopping cart

0
Geen producten in je winkelmand
close

Wat vind je van deze blog?
Wil je ons helpen om meer jonge moeders te bereiken? Alvast bedankt!