Babymutsje - donkerblauw

12.99

Size Guide

Lorem ipsum dolor sit amet, sumo expetenda consequuntur an eum.

Collar14,51515,516,51717,518,51920,5
Length30313233,53435,536,53738,5
Chest414244464850525658
Shouler1818,51920,521,52223,524,525
Waist444648505256586062
Collar1515,516,51717,518,51920,521
Length313233,53435,536,53738,540
Chest424446485052565860
Shouler18,51920,521,52223,524,52526
Waist464850525658606264
Collar15,516,51717,518,51920,52122
Length3233,53435,536,53738,54044
Chest444648505256586064
Shouler1920,521,52223,524,5252628
Waist485052565860626466

International Convention

USA14,51515,516,51717,518,51920,5
Europe30313233,53435,536,53738,5
Japan414244464850525658
Wissen

Een katoenen mutsje is een must have voor de pasgeboren baby. Een baby kan zijn eigen temperatuur nog niet regelen. En omdat een kwart van de lichaamswarmte verloren gaat via het hoofdje zetten we pasgeboren baby’s altijd een mutsje op. 2 mutsjes staan dan ook standaard op de babyuitzetlijst.

Het newborn mutsje is gemaakt van 100% katoen is zacht en zit lekker vanwege de lichte stretch. Het mutsje is gevoerd en heeft een omslag. Dit mutsje is dan ook reversible als beanie te dragen. Door het katoen is het mutsje ademend en comfortabel. Het mutsje heeft bovendien een makkelijk te verwijderen was-etiket zodat het etiket het kwetsbare huidje van je kindje niet zal irriteren. De ajour stof geeft deze collectie een unieke uitstraling.

Leuk te combineren met het babypakje.

De Daisy collectie wordt in Portugal gemaakt van 100% hoogwaardige katoen.

Maat

1 Maand (50-65), 3 Maanden (62-68)

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Babymutsje – donkerblauw” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Shopping cart

0
Geen producten in je winkelmand
close

Wat vind je van deze blog?
Wil je ons helpen om meer jonge moeders te bereiken? Alvast bedankt!