Babypakje meisje, 4-delig van gebreid bio-katoen

122.95

Size Guide

Lorem ipsum dolor sit amet, sumo expetenda consequuntur an eum.

Collar14,51515,516,51717,518,51920,5
Length30313233,53435,536,53738,5
Chest414244464850525658
Shouler1818,51920,521,52223,524,525
Waist444648505256586062
Collar1515,516,51717,518,51920,521
Length313233,53435,536,53738,540
Chest424446485052565860
Shouler18,51920,521,52223,524,52526
Waist464850525658606264
Collar15,516,51717,518,51920,52122
Length3233,53435,536,53738,54044
Chest444648505256586064
Shouler1920,521,52223,524,5252628
Waist485052565860626466

International Convention

USA14,51515,516,51717,518,51920,5
Europe30313233,53435,536,53738,5
Japan414244464850525658

Romper Lange Mouw met Kraag Meisje - Roze

Baby-broekje-bio-gebreid-katoen

Mutsje gebreid katoen

Baby truitje gebreid katoen

Romper Lange Mouw met Kraag Meisje - Roze

Baby-broekje-bio-gebreid-katoen

Mutsje gebreid katoen

Baby truitje gebreid katoen

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Babypakje meisje, 4-delig van gebreid bio-katoen” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Shopping cart

0
Geen producten in je winkelmand
close

Wat vind je van deze blog?
Wil je ons helpen om meer jonge moeders te bereiken? Alvast bedankt!